2 778,00 zł
2 843,00 zł
Informacje
AK100 drugiej generacji to nie tylko nowy wygląd i nowe funkcje, to przede wszystkim znacząca poprawa jakości dźwięku od strony hardware’u. Producent odszedł od nadmiernie popularnych już kodeków Wolfsona WM8740 na rzecz znanego z modelu AK240 Cirrus Logic’a CS4398. W...
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Napisz recenzję